H418K7BZA
MFR.Part #
H418K7BZA
JLCPCB Part #
C1408999
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS