H418K2BYA
MFR.Part #
H418K2BYA
JLCPCB Part #
C3371828
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS