H4182KBYA
MFR.Part #
H4182KBYA
JLCPCB Part #
C1411696
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS