H417R8BZA
MFR.Part #
H417R8BZA
JLCPCB Part #
C1409163
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS