H416R2BYA
MFR.Part #
H416R2BYA
JLCPCB Part #
C1411647
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS