H4169RDYA
MFR.Part #
H4169RDYA
JLCPCB Part #
C1409733
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS