H415K8BYA
MFR.Part #
H415K8BYA
JLCPCB Part #
C1411719
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS