H4158KBYA
MFR.Part #
H4158KBYA
JLCPCB Part #
C1411725
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS