H414R7BZA
MFR.Part #
H414R7BZA
JLCPCB Part #
C1408705
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS