H414R3BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H414R3BZA
JLCPCB Part #
C3522212
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS