H4147KBYA
MFR.Part #
H4147KBYA
JLCPCB Part #
C1411734
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS