H4140RBZA
MFR.Part #
H4140RBZA
JLCPCB Part #
C1409171
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS