H4133RBZA
MFR.Part #
H4133RBZA
JLCPCB Part #
C1409173
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS