H412K1DYA
MFR.Part #
H412K1DYA
JLCPCB Part #
C1409581
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS