H4121RDZA
MFR.Part #
H4121RDZA
JLCPCB Part #
C3380976
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS