H4120KDZA
MFR.Part #
H4120KDZA
JLCPCB Part #
C1407627
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS