H411RBYA
MFR.Part #
H411RBYA
JLCPCB Part #
C1411676
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS