H411R8BYA
MFR.Part #
H411R8BYA
JLCPCB Part #
C1411669
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS