H411R5BZA
MFR.Part #
H411R5BZA
JLCPCB Part #
C1408855
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS