H411K3BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H411K3BCA
JLCPCB Part #
C1410226
Package
Plugin
Description
11.3kΩ 500mW ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS