FRN50J220R/S
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FRN50J220R/S
JLCPCB Part #
C1382831
Package
Plugin
Description
220Ω 500mW ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS