FCB468RJ5
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FCB468RJ5
Description
-55℃~+200℃ -80ppm/℃~+40ppm/℃ 4W 68Ω Wirewound Resistor ±5% - Through Hole Resistors ROHS