FCB418RJ
MFR.Part #
FCB418RJ
JLCPCB Part #
C1403185
Description
-55℃~+200℃ -80ppm/℃~+40ppm/℃ 18Ω 4W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS