FCB412RJ
MFR.Part #
FCB412RJ
JLCPCB Part #
C1403188
Description
-55℃~+200℃ -80ppm/℃~+40ppm/℃ 12Ω 4W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS