FCA4100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FCA4100RJ
JLCPCB Part #
C1400843
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 100Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS