ER746R8JT
MFR.Part #
ER746R8JT
JLCPCB Part #
C1403607
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 3W 6.8Ω Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS