ER745R6JT
MFR.Part #
ER745R6JT
JLCPCB Part #
C1403599
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 3W 5.6Ω Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS