ER7456RJT
MFR.Part #
ER7456RJT
JLCPCB Part #
C1403602
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 3W 56Ω Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS