ER74510RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER74510RJT
JLCPCB Part #
C3389028
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 3W 510Ω Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS