ER74220RJT
MFR.Part #
ER74220RJT
JLCPCB Part #
C1403381
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 220Ω 3W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS