ER588R2JT
MFR.Part #
ER588R2JT
JLCPCB Part #
C1405012
Description
0ppm/℃~+60ppm/℃ 7W 8.2Ω Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS