ER586R8JT
MFR.Part #
ER586R8JT
JLCPCB Part #
C3510225
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 6.8Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS