ER584R7JT
MFR.Part #
ER584R7JT
JLCPCB Part #
C3474156
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 4.7Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS