ER5833RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER5833RJT
JLCPCB Part #
C1405038
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 33Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS