ER582K4JT
MFR.Part #
ER582K4JT
JLCPCB Part #
C1405246
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 2.4kΩ 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS