ER5820KFT
MFR.Part #
ER5820KFT
JLCPCB Part #
C1412480
Package
插件,D8xL22.2mm
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 20kΩ 7W Wirewound Resistor ±1% 插件,D8xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS