ER581R8JT
MFR.Part #
ER581R8JT
JLCPCB Part #
C1406902
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 1.8Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS