ER58180RJT
MFR.Part #
ER58180RJT
JLCPCB Part #
C1405005
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 180Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS