ER58150RJT
MFR.Part #
ER58150RJT
JLCPCB Part #
C1405017
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 150Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS