ER5810KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER5810KJT
JLCPCB Part #
C1409483
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 10kΩ 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS