ER1722RJL
MFR.Part #
ER1722RJL
JLCPCB Part #
C1424231
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 14W 22Ω Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS