ER1647RJL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER1647RJL
JLCPCB Part #
C1411962
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 11W 47Ω Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS