EP9W680RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
EP9W680RJ
JLCPCB Part #
C1371416
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 9W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS