EP5W68RJ
MFR.Part #
EP5W68RJ
JLCPCB Part #
C3378446
Description
-55℃~+155℃ 5W 68Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS