EP1W22RJ
MFR.Part #
EP1W22RJ
JLCPCB Part #
C6944090
Description
-55℃~+155℃ 1W 22Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS