EP1W15RJ
MFR.Part #
EP1W15RJ
JLCPCB Part #
C1368395
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS