CRGV2512J130K
MFR.Part #
CRGV2512J130K
JLCPCB Part #
C3990536
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS