CRGV2512J100K
MFR.Part #
CRGV2512J100K
JLCPCB Part #
C4137831
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS