CRGV2512F8M66
MFR.Part #
CRGV2512F8M66
JLCPCB Part #
C3948716
Description
-55℃~+125℃ 1W 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS