CRGV2512F8M45
MFR.Part #
CRGV2512F8M45
JLCPCB Part #
C4286328
Description
-55℃~+125℃ 1W 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS